Paintings and graphics Number of items: 410
2102223
10241
372
Other collectibles
K. Niederhöfer jelzéssel: Hegyvidéki táj, olaj, vászon, foltos, keretben, 45,5x70 cm
9 000 HUF
2151858
10242
372
15000
Other collectibles
Novák Erzsébet (1893-?): Krizantémok (1920-25 körül). Olaj, karton, jelzett (keret által takarva), sérült fa keretben, 67,5x50 cm. Hátoldalán "Őszi tárlat" felirattal valamint címkén kézzel írt adatokkal: "Chrisantinok, olajfestm., ára 1200 kor., Novák Erzsi, Alberti-Irsa (Albertirsa), Pest m."
15 000 HUF
2169560
10243
372
24000
Other collectibles
Nuridsány Zoltán (1925-1974): Csendélet virágokkal és gyümölcsökkel. Olaj, farost, jelzés nélkül, hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett keretben, 60×80 cm
24 000 HUF
2172581
10244
372
Other collectibles
Nyarádi jelzéssel: Tóparti táj. Olaj, vászon, sérült, széeli fára kasírozva, 30x30 cm
2 000 HUF
2172674
10245
372
Other collectibles
Orosz István (1941-1999), össz. 15 db mű:, klf. technikákkal. Jelzett, részben sérült és foltos
3 000 HUF
2172549
10246
372
Other collectibles
Orosz István (1941-1999): Fecsó József Katonadolog c. könyvének a borítóterve. Vegyes technika, karton. Jelzett a hátoldalán, karton bal felén hajtásnyommal, sarkaiban sérülésekkel, 17x23 cm
1 200 HUF
2172626
10247
372
Other collectibles
Orosz István (1941-1999), 2 db mű: Táborozók. Filctoll, papír. Jelzett, datált (1972 és 1974), gyűrődésekkel, 13x20 és 20,5x13,5 cm
1 200 HUF
2172637
10248
372
Other collectibles
Orosz István (1941-1999), 2 db mű: Kikötőben és táj. Filctoll, papír. Jelzett, datált (972 és 1972), gyűrődésekkel, 10,5x19 és 13x20 cm
1 200 HUF
2168415
10249
372
Other collectibles
Orosz János (1932-2019): Viráglány és angyal. Golyóstoll, papír, foltos, ajándékozási sorokkal, vékony kartonra kasírozva, 29,5x21 cm
4 000 HUF
2169615
10250
372
Other collectibles
Ország jelzéssel: Arany kompozíció. Vegyes technika, papír, 21×37 cm
3 000 HUF
1364864
10251
372
2200
Other collectibles
Pándy Lajos (1895 -1957) : Csikós. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×28 cm
2 200 HUF
2175320
10252
372
Other collectibles
Papp Gabriella (?-?): Szentendre. Ceruza, papír, papírra kasírozva. Jelzett és datált ('85), hátoldalán feliratozott. 21,5x30 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035