12607.
372. Closed Online auction
Photo
1 600 HUF
cca 1913 az Amatőr Gyűjtők És Sportolók Egyesülete festett vászonkötésű fotóalbuma, 22 db fotólappal, bélyegzéssel, gerince sérült, kopottas állapotban, hátulja firkált