Photo Number of items: 332
2169101
12430
372
Photo
Other collectibles
cca 1865 Giacomo Rossini (1792-1868) olasz zeneszerző, körülvágott, sérült fotórepró, 8×5,5 cm
1 400 HUF
2169922
12431
372
Photo
Other collectibles
cca 1870 Miksa császár utolsó pillanata Mexikóban fénnyomat / Last moment of Emperor Max in Mexico. 9x6 cm
3 600 HUF
2138941
12432
372
Photo
Other collectibles
cca 1865 Ferenc József (1830-1916) császár és király fiatalkori portréja, keményhátú fotó, 10×6 cm
10 000 HUF
2168199
12433
372
Photo
Other collectibles
cca 1940 Karádi Katalin színésznőről készült 3 db vintage NEGATÍV, dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) budapesti fotóművész hagyatékából, 24x36 mm
2 400 HUF
2169244
12434
372
Photo
Other collectibles
1979 Bp., Leonyid Iljics Brezsnyev (1906-1982) beszédet mond, feliratozott MTI sajtófotó, 13×17,5 cm
2 000 HUF
2172102
12435
372
Photo
Other collectibles
Hitler képsorozat 7. fotó: Hitler szabadidejében. cca 1934-ben. 12x17cm
2 000 HUF
2169401
12436
372
Photo
Other collectibles
cca 1915 Hajdu Ilona (1889-?) szoprán opera-énekesnő dedikált fotója, Goszleth István műterméből, kartonra kasírozva, felületén törésnyom, 19,5×11,5 cm
3 600 HUF
2175257
12437
372
Photo
Other collectibles
Temesvári Andrea (1966-) teniszező, sajtófotó, 24,5×19,5 cm
1 000 HUF
2169915
12438
372
Photo
Other collectibles
cca 1935 Gajzágó László díszdoktorrá avatásáról készült fotó, Kaulich Rudolf műterméből, hátulján pecséttel jelzett, a fotó eleje és a hátulja feliratozva, Hóman Bálint kultuszminiszter is szerepel rajta, 18x23,5 cm + újságcikk Gajzágó László díszdoktorrá avatásáról és a Pázmány Péter Tudományegyetem 300 éves fennállásának ünnepéről +Gajzágó László apjának, dr. Gajzágó Béla ítélőtáblai tanácselnö...
6 000 HUF
2171477
12439
372
Photo
Other collectibles
cca 1950-1960 Werkfotók különböző filmekből, rajtuk Mészáros Ági, Soós Imre és más színészekkel, 5 db, 23×30 cm
2 000 HUF
1626465
12440
372
Photo
Other collectibles
cca 1910 Gerőffy Elisabeth táncosnő művészi fotója, Jelzett fotó Egy bécsi műteremből 16x23 cm kartonra ragasztva
2 000 HUF
2169644
12441
372
Photo
Other collectibles
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035