Art-ceramics
Number of items: 70
2102780
11032
372
Art-ceramics
Other collectibles
5 000 HUF
2168881
11033
372
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Iparművészeti Vállalatos kancsó(váza), mázas kerámia, alján kis lepattanással, jelzett, m: 20 cm
3 600 HUF
2114463
11034
372
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművészi Vállalatos Gorka váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 33 cm
2 800 HUF
2173153
11036
372
Art-ceramics
Other collectibles
Karsay Judit (1945-): Mázas kerámia asztali váza, jelzett, m: 10 cm
2 000 HUF
2173851
11037
372
Art-ceramics
Other collectibles
Kántor Sándor, Karcag: jelzett mázas kerámia figura. Kopásokkal 23 cm
6 000 HUF
2158448
11038
372
Art-ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Iparművészeti Vállalatos lány kerámia szobor, jelzés nélkül kopásokkal 16 cm
3 000 HUF
2168018
11040
372
Art-ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Iparművészeti Vállalatos lány kerámia szobor, jelzés nélkül, kopásokkal 31 cm
6 000 HUF
2027893
11041
372
Art-ceramics
Other collectibles
Kucs Béla (1925-1984): Vízmerő lány. Terakotta, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20 cm
12 000 HUF
2175111
11042
372
Art-ceramics
Other collectibles
Morvay Zsuzsa (1946-): Könyv formájú mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 3,5x8,5x9 cm
5 000 HUF
1479082
11043
372
Art-ceramics
Other collectibles
Pásztor János (1881-1945): Erdély, "Kelet". Terrakotta, több helyen javított, jelzett, m:27 cm
16 000 HUF
2172323
11044
372
Art-ceramics
Other collectibles
Segesdi Bori (?-): Váza. Mázas festett kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21 cm
3 000 HUF
2173652
11045
372
Art-ceramics
Other collectibles
Zsolnay pirogránit edényalátét/díszcsempe, jelzett, lepattanásokkal, 16x2 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m