Art-ceramics
Number of items: 70
2169628
11046
372
11000
Art-ceramics
Other collectibles
XIX. sz. pálinkás hordó festett felirattal "Tompa Ferencz számára és örömégen vigalmára és nejének készítette 1879..." mázas cserép, sérült. 37x33 cm
11 000 HUF
2157508
11047
372
Art-ceramics
Other collectibles
XIX. sz. 4 db tányér. Mázas cserép, kézzel festett, kisebb hibákkal. d:20-28 cm
2 000 HUF
2157515
11048
372
Art-ceramics
Other collectibles
XIX. sz. vége: Szilke. Mázas cserép, Kézzel festett, sérült m: 27 cm
3 000 HUF
2157324
11049
372
Art-ceramics
Other collectibles
XIX. sz. vége: Ivó csupor. Mázas cserép, sérült m: 17 cm
2 000 HUF
2157532
11050
372
Art-ceramics
Other collectibles
XX. sz. Jelzett fekete mázas madár díszes váza. Sérült m: 32 cm
2 000 HUF
2156763
11051
372
Art-ceramics
Other collectibles
XIX. sz. vége: Vizes korsó. Mázas cserép, sérült m: 39 cm
3 000 HUF
2174146
11052
372
Art-ceramics
Other collectibles
XIX. sz. erdélyi virágmintás mázas kerámia, kopásokkal, m: 18,5 cm
5 000 HUF
2085506
11053
372
Art-ceramics
Other collectibles
Retró iparművészeti tálak, 2 db, kézzel festett mázas kerámiák, jelzés nélkül, d: 27 cm és 28,5 cm
1 200 HUF
2102020
11054
372
Art-ceramics
Other collectibles
Tófej kancsó és hamutálka, mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm, d:12 cm
1 800 HUF
2175413
11055
372
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművész mázas kerámia váza, jelzés nélkül, egészen apró lepattanással, m: 16 cm
1 000 HUF
1650537
11056
372
Art-ceramics
Other collectibles
Mázas iparművész gyertyatartó és hamuzó, jelzés nélkül, hamuzón apró lepattanással, m: 14,5 cm, d:14 cm
2172925
11057
372
Art-ceramics
Other collectibles
Sarkadi retró absztrakt falikép, mázas kerámia, hátoldalán jelzett és Iparművészeti Vállalat címkéjével, 31x20,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m