11131. 372. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Herendi porcelán kis tálkák, 2 db, hátoldalon MALÉV felirattal + kis fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 3,5×2×3,5 cm, 9,5×7,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit