11187. 372. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 400 HUF
15
0 HUF
Kínai porcelán cukortartó, kézzel festett, nád füllel, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit