11211. 372. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 800 HUF
0 HUF
Teás-kávés szett, hiányos: Kiöntő fedéllel, cukortartó fedél nélkül, 3 db csésze aljjal, részben kézzel festett, jelzés nélkül, forma számmal, kopásnyomokkal, egyik csésze sérült
Photo of the item taken by : kozár_edit