12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Walther - Moser Karlsbad (Made in Czechoslovakia ) jelzéssel formába öntött zöld váza, palástján savmaratott és políraranyozott mitológiai jelenettel, kopott aranyozás, kis kopásnyomokkal, jelzett, m: 9,5 cm