11445. 373. Closed Online auction Flea Market
2 000 HUF
0 HUF
3 db régi alpakka edény borbélyműhelyből, 2 db jelzett, kopottas állapotban m: 10,5 cm, 12 cm, 15,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert