2 000 HUF
Össz. 2 db elektromos lámpa, egyik sem kipróbált: Wallendorf porcelán test, NDK gyártmány, részben kézzel festett alján jelzett, fém felsőrész búra nélkül és hiányzó anyával, ragasztott, h:32 cm + Fali lámpa, fém test, üveg búra, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, h: 38 cm