XIX. sz. Tlács, Acsuca, Gyalu Talácsului erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron / Hand drawn map of Transylvanian village 78x47 cm
cca 1900-1910 Vármegyéket ábrázoló térkép tétel, 45 db, közte: Kolozs, Háromszék, Bereg, Hunyad, Krassó-Szörény, Csik, stb. Néhány összetűzött, lapozható változatban. Változó állapotban, közte sérültekkel, szakadtakkal, 24x29,5 cm körüli méretekben
1939 A Keleti Mecsek turista térképe. Rajz: Kovács Attila. Pécs, 1939, Pécs Szab. Kir. Város idegenforgalmi irodája. Klösz György és fia műintézet, Bp. Lap szélén kisebb szakadásokkal. 34x30,5 cm
cca 1980-2005 össz. 3 db térkép. 1 db Magyarország vasúti térképe, hátoldalán nemzetközi összeköttetések hálózata, 1980, Kartográfia Vállalat, 37,5x56,5 cm. 1 db Vas megye térképe, 1982, 1:150000, 58x79 cm. A szabadságharc főbb hadműveletei I. és II., 2005, Spektrum televízió 71 x48 cm
cca 1930 Emlékezzünk Nagy Magyarországról. A Pesti Hírlap ajándéka. Bp., Légrády Testvérek. Coloroffset nyomás, hátoldalán területi és népességi statisztikával, hajtásnál kissé szakadt, 38,5x52,5 cm
cca 1920-1930 Magyarország néprajzi térképe, 1:500.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., a Szabadság-téri Trianon-szoborcsoport (Nyugat-,Észak-,Dél-,Kelet-) alakjaival díszített papíron, 20x25 cm