5 000 HUF
Fekete Lajos és Blattny Tibor: Az erdészeti jelentőségű fák és cserjék elterjedése a Magyar Állam területén. I. kötet, 793 p. + 12 táblával, 4 hiányzik, 2 kihajtható melléklettel. Selmecbánya, 1913, Joerges Ágost özvegye és fia könyvnyomdája. Kiadói egészvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban, utolsó 6 lap restaurált.