10 000 HUF
Verne Gyula: A gőzház. I-II. rész. Ford.: Szász Károly. Bp.,é.n.,Franklin, 198+356 p. Számos szövegközti képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, az I. kötet hátoldalán kis folttal, a II. kötet kötéstábláin sérüléssel.