2 000 HUF
Virághalmi Ferenc: Törökvilág Győrben. Történeti regény két kötetben. I-II. köt.[Egy kötetben.] Győr, 1839., Sauverein Géza, 209+3;211 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.