15673.
373. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes könyvtétel, 4 db: Szepesi György: Gól! Góóóól! 200 Gól! Bp.,1961, Sport. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. Fekete Pál: Csikar. Bp.,1965, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Fritz Hack: Pelé, a fekete gyöngyszem. Fordította: Hoffer József. Bp., 1966, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Zsolt István: A labda másik oldala. Bp., 1980, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.