1970 Barcza Gedeon-Alföldy László-Kapu Jenő: A sakkozás világbajnokai. (Morphytól Botvinikig.)
Kurbel Sándor, Veszprémi Volán SC sakkszakosztálya titkárának kézírásos jegyzete Barcza Gedeon-Alföldy László-Kapu Jenő által írt műről. Veszprém, Kurbel Sándor, 1970. VII. 15-1970. IX. 28. Kockásfüzetben.
Székely Ferenc: 10 év a Heves Megyei Sportmúzeumban a sport történelmének templomában. Eger, 2004, Heves Megyei Sportmúzeum. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
Jerzy Gizycki: A sakkjáték világa. Bp. - Varsó, 1962, Sport (Sport i Turystyka). Kiadói, festett egészászon kötésben, papír védőborítóval gazdag képanyaggal
Richárd Bálint: WRC Face To Face 2011. World Rally Championship. Bp., 2011. Kiadói kartonkötésben, papír védőborítóval. Rengeteg képpel. Szép állapotban.
5 db futballal kapcsolatos könyv: Mezey György: Gyöngyvirágtól lemondásig. Mandátum Kiadó, 1990, Végh Antal: Gyógyíthatatlan? Koltay Gábor: Verebes, a mágus, Kemény György? Ez a Vég(h)!, Petri Sándor: Szurkolók kézikönyve.
1903 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXIV. évf. 1903. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1903, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+412 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, foltos borítóval, melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.
1908 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXIX. évf. 1908. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1908, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+398 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált, kihajtható táblákkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, foltos borítóval, foltos lapszélekkel, néhány lap szélén a szöveget nem érinti sérüléssel, hiánnyal (8-41. oldalak között), melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.
1910 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXXI. évf. 1910. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1910, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+318 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel.