Amerikai Egyesült Államok 1889. "New York - Brooklyn 100 év haladás / Felavatás 1789. április 30." Br zseton (25mm) T:2- lyukasztott, ph. USA 1889. "New York - Brooklyn progress of 100 years / Inaugurated April 30. 1789" Br token (25mm) C:XF holed, edge errors
Amerikai Egyesült Államok 1892. "Szuvenír a Kolumbiai Világkiállításról, Chicago, Egyesült Államok 1892-1893. - 1492-1892. IV. centenárium / Kolumbusz Kristóf - Született 1456, elhunyt 1506" Br emlékérem (50mm) T:1- USA 1893. "Souvenir World's Columbian Exposition, Chicago, U.S.A. 1892-1893. - IV. centennial / Christopher Columbus - Born 1456, died 1506" Br medal (50mm) C:AU
Ausztria 1844. "János főherceg, Stájerországi Mezőgazdasági Társaság / Brandhof látképe" Br emlékérem. Szign.: K. Lang (49mm) T:2- ph. Austria 1844. "Archduke John, Styrian Agricultural Association / Brandhof's view" Br commemorative medallion. Sign: K. Lang (49mm) C:VF edge errors
Ausztria 1914. "Ferenc Ferdinánd főherceg / 1914. június 28." Br emlékérem. Szign.: Arnold Hartig (50mm) T:2 patina Austria 1914. "Erzherzog Franz Ferdinand / 28. Juni 1914." Br commemorative medal. Sign.: Arnold Hartig (50mm) C:XF patina
Ausztria 1973. "Bécsi Kereskedelmi Kamara" Br emlékérem dísztokban. Szign.: Grienauer (50mm) T:2 Austria 1973. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien" Br commemorative medal in case. Sign.: Grienauer (50mm) C:XF
Ausztria 1987. "50 éves a Tulln-i Cukorgyár 1937-1987 " jelzett Ag emlékérem (19,85g/0.925/35mm) T:1- patina Austria 1987. "50 Jahre Tullner Zuckerfabrik 1937-1987" hallmarked Ag commemorative medallion (19.85g/0.925/35mm) C:AU patina
Ausztria 1988. "II. János Pál pápa Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre" Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (73x164mm) T:2 Austria 1988. "Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben" Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (73x164mm) C:XF