1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Bodrogkeresztúri mázas kerámia tál, jelzett, kézzel festett és matricás, apró lepattanással, d: 16,5 cm + "Gálffy" jelzésű festett, mázas kerámia tál, jó állapotban, d: 13 cm + Iparművészeti kerámia tál, kézzel festett, jelzett, akaszthatós, kis kopásokkal, d: 17,5 cm + Festett, mázas kerámia pohár, ismeretlen jelzéssel, apró kopásokkal, lepattanással m: 6,5 cm