11041. 373. Closed Online auction Art-ceramics
26 000 HUF
0 HUF
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Figurális gyertyatartó, festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m: 25,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert