11054. 373. Closed Online auction Art-ceramics
3 000 HUF
0 HUF
XIX. sz. vége: Szilke. Mázas cserép, Kézzel festett, kopásokkal, csorbákkal m: 21 cm, d:14,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert