1935 I. Lengyel Nemzeti Jamboree, Spala. 174. GANZ cs. cs. lengyel kontingens parancsnokság kiadványa / First Polish National Scout Jamboree, Polish scout camp
A cserkész tízparancsolata. Nagy Árpád eredeti fametszete után. Felelős kiadó Hanzély / Hungarian boy scout art postcard, Ten Commandments of the Boy Scout s: Nagy Árpád
1936 Szent György a cserkészek védőszentje. Kiadja a 390. sz. Szent György cserkészcsapat, Sopron. Röttig-Romwalter nyomda / Hungarian boy scout art postcard, Saint George, the patron saint of scouting. artist signed (EK)
1939 I. Pax Ting Gödöllő. Az első nemzetközi leánycserkész világtalálkozó. A Magyar Cserkészleány Szövetség kiadása / The first Girl Guide and Girl Scout World Camp in Gödöllő, Hungarian flag s: M. Geőcze E. (EB)
1939 I. Pax Ting Gödöllő. Az első nemzetközi leánycserkész világtalálkozó / The first Girl Guide and Girl Scout World Camp in Gödöllő, girl scouts with flags (fl)
1916 Légy résen! Budapesti VII. ker. Rottenbiller-utcai közs. polgári fiúiskola cserkész csapatai vezetősége. Jó munkát! / Hungarian boy scouts in Budapest. group photo (EK)
Mentő-gyakorlat. Cserkészek elsősegélynyújtás gyakorlaton. Magyar Rotophot 675. / Hungarian boy scouts practicing emergency situations, first aid training (fl)
Centurie cercetaseasca "Corvin" din Alba Iulia / A gyulafehérvári "Korvin" cserkész század csoportképe / boy scouts of Alba Iulia. group photo (glue marks)
1917 Az Ipolyharasztosi (Ipolyharaszti) cserkésztábor nyugatról. Márkus Miklós főcserkész parancsnok levele és saját kezű rajza / Hungarian boy scout camp in Chrastince, hand-drawn art postcard. Letter of the artist, 8 Fillér Ga. s: Márkus Miklós
Mentő-gyakorlat. Cserkészek elsősegélynyújtás gyakorlaton. Magyar Rotophot 674. / Hungarian boy scouts practicing emergency situations, first aid training (fl)