1 000 HUF
Össz. 8 db régi és retro fém doboz (Julius Meinl Kaffee; Kávé; angol nyelvű felirattal ellátott magyar tea import; oroszlán, gepárd és más afrikai állatokkal illusztrált, dombornyomott), kopott, m. 8 és 15 cm közötti méretekben