26 000 HUF
Antik, XIX. sz., nagy méretű fa feszület fa korpusszal, kézzel festett. Korpusz jobb karja javított, fa feszület kopott és kissé sérült, hátoldalán tulajdonosi névbejegyzéssel. 92x46 cm / Antique 19th century wood crucifix on wood base, right hand repaired, with some wear on the wood base. 92x46 cm