15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Régi japán fa ékszeres doboz. Festett, plasztikus figurális dÃszÃtéssel. Csont és gyöngyház berakással. Belsejében szövet béleléssel és helyérÅ‘l elmozdult tükörrel. Doboz kopott, éleinél kisebb sérüléssel. 9x18x24,5 cm.