11334. 374. Closed Online auction Antique
6 000 HUF
0 HUF
XIX. sz. eleje: B. Martin, London mikroszkóp, réz, jelzett, hiányos, egy lencse eltört, nem hozzá való tartóval / Vintage microscope with missing parts.
Photo of the item taken by : karap_norbert