12211. 374. Closed Online auction Autographs
1 200 HUF
0 HUF
Tolnai Lajos: A nyomorék. Rajzok a falusi életből. Pest, 1867, Kisfaludy-Társaság. Kopott félvászon kötésben, kopott mintás lapélekkel, foltos.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor