800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Kis bolha tétel: intarziás fa dohánytartó doboz, sérült, 18×14 cm + fa oszlopbáb, szúette lyukakkal, m: 26 cm + tacskós kép, töredezett lakkbevonattal, 20×30 cm