cca 1912-18 Világtérkép kártyák, össz. 13 db, egyes földrészekről és országokról (Osztrák-Magyar Monarchia, Németország, Franciaország, Olaszország stb.). Elöl térképpel, hátoldalán adatokkal az adott államról. Osztrák-Magyar Monarchiáról 5 db térkép. Német nyelven. Részben sérült és hiányos, 8x11 cm/ cca 1912-18 Maps of different countries on card, with data in German languague about the country ...
1890 Bécs térkép (Plan der Stadt Wien). Bécs, 1890, Verlag des Ersten Wiener Lehrervereines Die Volksschule. 1:12500, 65x63 cm. Vászonra kasírozva, kissé foltos és szakadt. / 1890 Map of Vienna, Austria
1890 Az Osztrák-Magyar Monarchia vasúti térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, 1:180,000, rajta Budapest és Környéke vasúti térképpel, A kereskedelemügyi m. kir. Minister rendeletére kiadja a M. Kir. Államvasutak igazgatósága, Bp., Kellner és Mohrlüder-ny., vászonra kasírozva, 58x86 cm.
cca 1900-1910 Karte der königl. ungarischen Staatseisenbahnen und der ihrem Betriebe stehenden Lokaleisenbahnen, rajta: Lage der Bahnhöfe in Budapest, 1: 1,050.000, Bp., Klösz György, német nyelven, vászonra kasírozva, 60x94 cm