12969.
374. Closed Online auction
Maps
5 000 HUF
1902 Kogutowicz Manó: Teljes földrajzi és történelmi atlasz. 68/ fő és számos melléktérkép. Bp., 1902., Magyar Földrajzi Intézet,6 p.+68 t. Egészvászon-kötés, kopott borítóval, amatőr módon javított gerinccel, egy térkép hiánnyal (60), egy térkép kijár és szakadt (61.), néhány lapon szakadásokkal, és néhány kissé foltos lapokkal.