12814. 374. Closed Online auction Maps
2 000 HUF
0 HUF
cca 1910 Kassa és környékének térképe, 1:75.000, vászonra kasírozva, kopásnyomokkal, bejelölésekkel, 52x66 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor