13357. 374. Closed Online auction Posters
12 000 HUF
0 HUF
cca 1950 Buday László (1926-?): A belső irányfény alkalmazása. Bp., Athenaeum, Fk.: Soproni Béla, litográfia, a szélein apró kopásnyomokkal, apró szakadásokkal, 46,5x68,5 cm. Ritka!
Photo of the item taken by : tánczos_gábor