2 000 HUF
1908-1909 Naše Slovensko cseh/szlovák nyelvű folyóirat, II. évf. 1-10., egy kettős számmal (9-10.)(Egybekötve.) Gazdag fekete-fehér és néhány színes képpel illusztrált. Félvászon-kötésben, a borítókat bekötötték, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval, az elülső szennylapon firkával.