10 000 HUF
1908 Képes Folyóirat. A Vasárnapi Újság füzetekben, 43. köt. Szerk.: Hoitsy Pál. Bp., 1908., Franklin, VII+768; VIII+768 p. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált, közte egy színes képtáblával, egy kihajtható panoráma képpel a budai várról. Aranyozott, festett, egészvászon-kötés, Fazekas Sándor-kötés (Makó), márványozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.