1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
A Pesti Hírlap nagy naptára az 1929. közzönséges évre. Légrády ny. 480p. egészvászon kötésben, sérült gerinccel, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.