1904 Idegenforgalom és közlekedés. Az Idegenforgalmi és Utazási Vállalat (Központi Menetjegyiroda) beszámolója. 1902. szeptember 10.-től -1903. dec. 31.-ig. Bp.,1904, Idegenforgalmi és Utazási Vállalat, (Bp., Márkus Samu-ny.), 131 p. Kiadói kartonált papírkötésben, javított gerinccel, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban.
1908-1909 Naše Slovensko cseh/szlovák nyelvű folyóirat, II. évf. 1-10., egy kettős számmal (9-10.)(Egybekötve.) Gazdag fekete-fehér és néhány színes képpel illusztrált. Félvászon-kötésben, a borítókat bekötötték, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval, az elülső szennylapon firkával.
1908 Képes Folyóirat. A Vasárnapi Újság füzetekben, 43. köt. Szerk.: Hoitsy Pál. Bp., 1908., Franklin, VII+768; VIII+768 p. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált, közte egy színes képtáblával, egy kihajtható panoráma képpel a budai várról. Aranyozott, festett, egészvászon-kötés, Fazekas Sándor-kötés (Makó), márványozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
cca 1910-1930 Meccano fém építőjáték összeszerelési útmutató. Berlin, Meccano, 98 p. Német nyelven. Papírkötés, szakadt, sérült borítóval, a gerincen javítással.
1914 Anzeiger der Ethnographischen Abtheilung des Ungarischen National-Museums. 1907 VI. évf. Szerk.: Dr. Semayer Vilibald. Bp.-Leipzig, 1910, Magyar Nemzeti Múzeum-Karl W. Hiersemann. Kiadói papírkötés, német nyelven, felvágatlan lapokkal.