1 000 HUF
19
A Balaton összes fürdő és üdülőhelyeinek leírása. A Balatoni Szövetség Támogatásával. Kiadják: Kardos Ignác és Simalya V. Ferenc. Kaposvár,(1907.), Részvénynyomda, 2+234+16 (menetrendek.) p.+ 1 (kihajtható térkép.) t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, egy hiányzó térképpel, a végén, a reklámok, menetrendek résznél hiányzó lapokkal, kijáró lapokkal, javításokkal.