12727. 374. Closed Online auction Ships Balaton
3 000 HUF
0 HUF
Lenkei Vilmos Dani: A Balaton, mint gyógytényező. Balatoni Szövetség. Bp., 1912., Stephaneum, VII+1+131 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés.
Photo of the item taken by : ra