Books: Architecture, Art Number of items: 122
2185810
16644
374
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Köpöczi Rózsa: A grafikus Szőnyi: Aquarellek és gouache-ok. Zebegény, 1994., Szőnyi Múzeum. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2185800
16645
374
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Köpöczi Rózsa: A grafikus Szőnyi. Rajzok, vázlatok, tanulmányok. SzerkZebegény, 1996., Szőnyi Múzeum. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2185921
16646
374
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Révész Emese: Rippl-Rónai József. Művészet Mindenkié. Bp., 2005., BumBum. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
3 000 HUF
2185069
16647
374
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ybl Miklós. Vál. és szerk.: Gerle János és Marótzy Kata. Az építészet mesterei. Bp., 2002., Holnap, 211 p. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, hiányzó szennylapokkal, hiányzó papír védőborítóval.
2 000 HUF
2185057
16648
374
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ybl Ervin: Ybl Miklós. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 240+2 p.+66 t. (fekete-fehér képtáblák)+ 1 (kihajtható képtábla) t. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, jó állapotban. Megjelent 3130 példányban.
1 600 HUF
2185942
16649
374
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szabadi Judit: Rippl-Rónai. Bp.,1993, Corvina. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.+Farkas Zsuzsa: Rippl-Rónai József. A Magyar Festészet Mesterei. Bp.,2006., Kossuth-Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2188473
16650
374
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bereczky Lóránd-Dévényi István: 40 alkotó év Műcsarnok 1985. március 22-május 5 - kiállítás mappa. Spriálfűzve. 30x30 cm
1 000 HUF
2187160
16651
374
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Körner, Éva: Gyula Derkovits. Bp., 1979, Corvina. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben papír védőborítóval + Derkovits Gyuláné: Mi ketten. Bp., 1954. Képzőművészeti Alap. Félvászon kötésben.
1 200 HUF
2186730
16652
374
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), "Művészet", (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártypapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
1 000 HUF
2184255
16653
374
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Tamás István: Macskák és kertek. Udvardi Erzsébet képeivel. Bp., é.n., Szemimpex. Udvardi Erzsébet (1929-2013) által dedikált és dátumozott! Színes reprodukciókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
1 400 HUF
2188243
16654
374
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Klaus Fischer: Aktfotografie. VEB Fotokinoverlag, 1980. 2 . kiadás Kiadói vászonkötésben, kiadói, kissé szakadt papír védőborítóval. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva.
3 000 HUF
2185960
16655
374
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Az Új Idők kézimunka könyve: varrás, hímzés. . Bp.,1935, Singer és Wolfner, Kiadói illusztrált papírkötésben
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035