5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Horváth Mihály: A magyarok története. III-IV. szakasz. Pápa, 1844-1846,Ref. Főiskola betűivel, X+2+488;VI+309+3 p. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.