1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Mangold Lajos: A magyarok oknyomozó történelme. A középiskolák VIII. osztálya számára. Történeti térképekkel. Bp., 1903., Franklin, 436 p.+ 5 (térkép) t. Negyedik, javított kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötés, kopott borítóval, sérült, elvált elülső kötéstáblával, sérült, elvált kötéssel, kissé foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, rossz állapotban.