800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Széchényi István: Stádium. Nemzeti Könyvtár. Közgazdaságtudomány. Bp., 1958., Gondolat-Közgazdasági és Jogi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 3100 példányban.