2 000 HUF
25
llés Nándor: A vadőr. Kézi tankönyv a m. kir. erdőőri szakiskolák számára. Darányi Ignácz m. kir. földmivelésügyi miniszter megbízásából írta: . Bp., 1907., Pallas, 4+403 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.