1 600 HUF
Venetianer Lajos: A magyar zsidóság története. Különös tekintettel gazdasági és művelÅ‘dési fejlÅ‘désére a XIX. században. Az elÅ‘szót Ãrta Raj Tamás. Tudománytár. Bp.,1986, KönyvértékesÃtÅ‘ Vállalat, 490+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, jó állapotban.