12 000 HUF
Dr. Apáthy István: Tételes európai nemzetközi jog. Bp.,1878, Franklin, XVI+416 p. Első kiadás. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval és kopott gerinccel, benne ceruzás aláhúzásokkal