800 HUF
Kölcsey Ferenc-Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztette Radó György. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyarok Világszövetsége. Megjelent 1000 példányban. Kiadói vászon kötés, 19 nyelven. Borító erősen kopott és foltos.