Books: Minibooks Number of items: 50
2190534
17349
374
Books: Minibooks
Other collectibles
Hajdú-Bihar Megye Tanácsháza. Szerk.: Dr. Angyal László. Debrecen, 1987., Alföldi Nyomda. Kiadói velúr-kötés, kiadói papír védőborítóban. 188. számú számozott példány.
1 000 HUF
2190487
17350
374
Books: Minibooks
Other collectibles
Rabindranath Tagore: Eltévedt madarak. Bp., 1971, Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban. Minikönyv. Megjelent 250 példányban. 1921-ben kiadott Pantheon-kiadás kicsinyített, reprint kiadása.
1 000 HUF
2150172
17351
374
Books: Minibooks
Other collectibles
Ivan Olbracht: Vándorcirkusz. Helikon Kiskönyvek. Bp.,1971, Magyar Helikon. Illusztrálta Kondor Lajos. Számozott (1200/738.) példány. Kiadói egészbőr kötés, kopott és elszíneződött borítóval. 2098083
17352
374
Books: Minibooks
Other collectibles
Karl Marx - Friedrich Engels. Összeáll.: B. Fábri Magda. Bp., 1970., Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2144185
17353
374
Books: Minibooks
Other collectibles
Lenin a szakszervezetekről. Bp., (1970), Táncsics. Kiadói kopott nyl-kötés, kiadói kartontokban. Számozott (1000/937.) példány. Lenin születésének 100. évfordulójára.
2150395
17354
374
Books: Minibooks
Other collectibles
Magyar-angol miniszótár/Hungarian-English Minidictionaries. Szerk.: Havas Lívia. Bp., 1978, Terra. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
2144214
17355
374
Books: Minibooks
Other collectibles
2093773
17356
374
Books: Minibooks
Other collectibles
2093790
17357
374
Books: Minibooks
Other collectibles
A nyomdászat dicsérete 5.: Horváth György: A tipográfia szolgálatában. Bp., 1975, Nyomdai Művészet Barátai,(Zrínyi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Készült 250 példányban, ebből 100 számozott példányban, 045. számú számozott példány.
2150295
17358
374
Books: Minibooks
Other collectibles
Mózes Tibor (szerk.): 25 éves az Óra- és Ékszerkereskedelmi Vállalat. 1985. Bp., Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval. 2144239
17359
374
Books: Minibooks
Other collectibles
Deutsch-Ungarisches wörterbuch. Szerk.: Reith Ádám. Bp., 1990, Bibliotéka. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. 2093832
17360
374
Books: Minibooks
Other collectibles
Lenin: A kultúráról. Bp., 1980., Kossuth. Magyar és orosz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035