Books: Minibooks Number of items: 50
2150160
17373
374
Books: Minibooks
Other collectibles
Veszprém megyei képek. Veszprém, 1985, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. 439. sz. számozott példány. Kiadói aranyozott műbőr kötés, számos színes és fekete-fehér illusztrációval. 2097980
17374
374
Books: Minibooks
Other collectibles
2150267
17375
374
Books: Minibooks
Other collectibles
2150408
17376
374
Books: Minibooks
Other collectibles
Válogatott dokumentumok a vasasszakszervezet történetéből. É.n., 1977, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.
2150726
17377
374
Books: Minibooks
Other collectibles
Dizionario Lilliput Langenscheidt, Italiano Francese. Berlin, é.n., Langenscheidt. Kiadói műbőr kötés. Olasz francia miniszótár. Könyvtest elvált a kötéstől. 2144330
17378
374
Books: Minibooks
Other collectibles
V. V. Majakovszkij: Hallgassanak meg! Vál. és ford.: Pethő Miklós. Bp., 1980., Kossuth. Kiadói kemény-kötés, kis kopásnyomokkal. Megjelent 5000 példányban, ebből 1200 számozott. Számozott (1200/102.) példány. 2144240
17379
374
Books: Minibooks
Other collectibles
Magyar-német miniszótár. Szerk.: Reith Ádám. Bp., 1990, Bibliotéka. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. 2150167
17380
374
Books: Minibooks
Other collectibles
Vörösmarty Mihály-Egressy Béni: Szózat. Gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztette Radó György. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyarok Világszövetsége. Megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált papírkötés, 23 nyelven. Borító hátulja kopott és foltos. 2150192
17381
374
Books: Minibooks
Other collectibles
Ötletek otthonra. Nőnap '89. Bp., 1989, Zrínyi Nyomda. Megjelent 1000 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói műbőr kötés. Borító kopott és foltos. 2144228
17382
374
Books: Minibooks
Other collectibles
Magyar-német miniszótár/Ungarisch-Deutsch Miniwörterbücher. Bp., 1978, Terra. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
2150714
17383
374
Books: Minibooks
Other collectibles
2144170
17384
374
Books: Minibooks
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035