17122.
374. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
Bunsen Róbert: Útmutatás az ásványvizek elemzéséhez. Ford.: K. Karlovszky Geyza. Bp., 1888., "Gyógyszerészi Közlöny", 60 p.+4 t. (két kihajtható, egy kétoldalas tábla.) Átkötött félvászon-kötés, hiányzó szennylappal, kissé kopott borítóval. Ritka!