17330. 374. Closed Online auction Books: Other languages
1 200 HUF
0 HUF
Louis Féraud. Paris, 1986, Office du Livre. Kiadói egészvászon kötés, kopott kiadói papír védőborítóval. Számos színes és fekete-fehér képpel, részben divatrajzok reprodukcióival.
Photo of the item taken by : karap_norbert